Změna otevírací doby v Tiché kavárně

Autor: , vydáno 30/10/13 v 22:50

Změna otevírací doby v Tiché kavárně

Tichá kavárna s neslyšící obsluhou v Burešově ulici na Praze 8, blízko metra Ládví, má novou otevírací dobu.

Dát si zde výbornou kávu, vyzkoušet každý měsíc jiný druh piva z produkce malých českých pivovarů nebo ochutnat sladké či slané dobroty z dílny neslyšících cukrářů a pekařů můžete nyní od pondělí do pátku od 13 do 21 hodin. O víkendu pak máme otevřeno již od 11 do 21 hodin. tichá kavárna

Tichá kavárna vznikla ve spolupráci neziskových organizací 365, o. p. s, a APPN, o. s. Představuje prostor, kde mohou neslyšící využít svoje schopnosti a dokázat všem, že i v tak náročném oboru, jakým je pohostinství, se mohou úspěšně uplatnit. Kavárna slouží jako tréninkové prostředí, nabízí podporu studentům a absolventům odborných škol pro jejich profesní začátky, ale je také místem přirozeného setkávání slyšících a neslyšících. Můžete si zde objednat dort, ale i rezervovat v kavárně místo pro oslavu. Nabízíme také catering. Neslyšící personál je milý a ochotný, kavárna je bezbariérová a nekuřácká. Rodiče v kavárně oceňují dětský koutek, v letních měsících je k dispozici zahrádka. Kavárna přibližuje veřejnosti svět neslyšících, jejich kulturu a znakový jazyk. Probíhají zde kurzy znakového jazyka pro veřejnost, promítání filmů s titulky, hudební vystoupení tlumočené do znakového jazyka, výstavy neslyšících umělců.

Provoz kavárny je druhem sociálního podnikání, zisk z jejího provozu je použit výhradně k jejímu dalšímu rozvoji a podpoře služeb pro neslyšící.

Kulturní program Tiché kavárny můžete sledovat na www.tichakavarna.cz.

 

Těšíme se na Vás!

Peter Harmaňoš, provozní Tiché kavárny

Komentujte