Pozvánka na výtvarné odpoledne plné zábavy – Pojďte s námi na STRAŠIDLA!

Autor: , vydáno 16/04/14 v 15:50

m_pozvanka-akce-strasidla

Jste tvořivý? Máte malé děti, které rády tvoří?

Přijďte v neděli 27. dubna 2014 od 13.00 – 17.00 hod do nových prostor Nadačního fondu Dar sluchu, Újezd 40, Praha 1 (naproti lanové dráze na Petřín).

 

Datum:  27. dubna 2014

Čas: od 13 do 17 hod.

Kde:  Újezd 40, Praha 1  (naproti lanové dráze na Petřín)

Tel. kontakt: 773 797 671

E-mail: danemarkova@darsluchu.cz 

Můžete se těšit na výtvarné odpoledne plné zábavy. Tvořit budeme strašidla, bubáky, a jiné potvůrky – fantazii se meze nekladou!

S sebou si vezměte dobrou náladu, nůžky, kusy látek, staré ponožky, knoflíky, alobal, vlnu … zkrátka co doma najdete a co vás napadne. 😉

Vytvořené strašidlo nebo jeho foto můžete následně poslat do soutěže nakladatelství Metafora, kde na vás čekají krásné ceny.

Jsou Vaše děti tvořivé a rády se nechají postrašit? Zúčastněte se s námi soutěže o knihu Magická Praha:  QR průvodce. Najdete v ní obrázky obyvatel tajemných zákoutí a pověsti a legendy, které se k nim vážou. Pro snažší orientaci kniha obsahuje i přesnou adresu, GPS souřadnice a dopravní spojení na místa, kde se příběhy odehrály. Je doplněna i barevnými fotografiemi.

Pro účast v soutěži je třeba, aby Vaše děti vyrobily vlastní strašidlo. Máte-li chuť, můžete strašidlo vytvořit v našich prostorách na Újezdě. Napište na danemarkova@darsluchu.cz a určitě se domluvíme. Pokud byste dali přednost tvoření doma, podívejte se na webové stránky nakladatelství Metafora, se kterým spolupracujeme: http://www.metafora.cz/souteze . Hodně štěstí!
Akci pořádá Nadační fond Dar sluchu ve spolupráci s ORBI PONTES a nakladatelstvím Metafora.

Zdroje:

http://www.darsluchu.cz/default/article/21

http://www.orbipontes.cz/pojdte-s-nami-na-strasidla-5139/

http://www.metafora.cz/souteze

Plakát ke stažení
Pozvánka-akce-strašidla

 

Komentujte