Pozvánka na prohlídku nového domova pro neslyšící důchodce 18. 10. 2013

Autor: , vydáno 17/10/13 v 11:08

m_prohlidka-Rychvald

Srdečně Vás zdravím,

Tichý dům neslyšících, o. s., Vám všem děkuje za bohatou účast na prohlídce 12. 10. 2013, přišlo se na nový domov podívat cca 100 osob. Těší nás to!
Máme pro Vás další možnost, kteří se nemohli z rodinných nebo časových důvodů zúčastnit prohlídky v sobotu, a to malou prohlídku v pátek 18. 10. v Senior Parku Rychvald od 13. hod. do 15. hod., ulice Myslivecká 2092.

YouTube Preview Image

Mimo jiné uvidíte podepisování smluv prvních neslyšících klientů a můžete si vyzkoušet jako neherce před kamerou Televizního klubu neslyšících. Kdo byli na sobotní prohlídce, tak si můžou ještě zopakovat tuto prohlídku. Pro ostatní neslyšící, kteří se dozví o vzniku nového domově pozdě, je velká šance nastoupit do tohoto domova do 31. 12. 13 a v případě zbývajících neobsazených bytů pro neslyšící seniory už předáme jiným osobám se zdravotním postižením. Můžete se tam nejen stěhovat, ale i bydlet na zkoušku.

Případné dotazy se obracejte na paní Spěvákovou na č. mobilu: 723 107 733 nebo e-mail: domov.neslysici@seznam.cz

Těšíme se na první neslyšící klienty v novém domově, plném štěstí, opory a plnohodnotné komunikace v ZJ!

4 odpovědí na “Pozvánka na prohlídku nového domova pro neslyšící důchodce 18. 10. 2013”

 1. Lynn

  Kvě 11th, 2016

  This is way more helpful than anthying else I’ve looked at.

 2. http://www.tungolteam.com/

  Kvě 13th, 2016

  14 Nisan 2010Merhaba Miray, açıkçası tablonun ismini bende bilmiyordum. Uzun araÅŸtırmalar sonunda bulabildim :) tablonun adı ” The Boy,Camille Roulin ” . Google Görsel aramadan faydalanabilirsin ya da direkt olarak . Ayrıca Roulin ailesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan da tıklaman yeterli…

 3. car insurance

  Kvě 16th, 2016

  назартоді расєя велика дєрьовня, якшо так париться і своїм рісскім на територіях інших держав. не кажучи вже про те, що вони не крутять українською мовою фільми в кінотеатрах для наших. Велика Ð8d95”єрьовня. повінстю з тобою згідний, друже

 4. car insurance quotes

  Kvě 20th, 2016

  Først må jeg få sagt at du har vakre bilder her, skjønner det er vanskelig å velge ;DOg så må jeg få ønsker dere lykke til framover, og håper at det klaffer denne gangen!Du er tøff som står fram med dette!Og takk for kommentar i min fotoblogg, du kom inn på min Nisseblogg sa du, jeg mener at min lenke går til fotobloggen min :OMen du er hjertelig velkommen til min Nissesamling også ;)Som sagt lykke til framover og jeg krysser alt jeg kan her!

Komentujte