Narozeninový piknik APPN

Autor: , vydáno 23/05/13 v 19:15

narozeninovy_piknik_appn_1

APPN by Vás ráda pozvala na akci „Narozeninový piknik Agentury pro neslyšící“, která se uskuteční 13. 6. od 18:00 v Tiché kavárně a jejím okolí na Ládví (www.tichakavarna.cz).

7. výročí založení Agentury pro neslyšící oslavíme velikou venkovní party a pro návštěvníky bude připraven bohatý program. Na malé i velké, slyšící i neslyšící čeká Bublinkohraní a balonková show s klauny Mirečkem a Leontýnkou, Kouzelníci bez hranic uvedou Žonglérské vystoupení Circle Circus a Kouzlení klauna Michela. K dispozici bude trampolína, skákací hrad a připraveny budou různé úkoly za jejichž splnění vás čekají odměny. Deky a dobrou náladu s sebou!

Zároveň budou v Tiché kavárně ve stejný den od 17:00 slavnostně vyhlášeni nejlepší zaměstnavatelé neslyšících za rok 2012. Proběhne zdezveřejnění výsledků soutěže „Firma roku 2012“. Cílem soutěže je poděkovat a podpořit zaměstnavatele, kteří zaměstnávají osoby se sluchovým postižením a zároveň motivovat další nové zaměstnavatele k zaměstnávání sluchově postižených osob.

leták k akci naleznete zde:

Komentujte