Hudební pouť od chorálu k jazzu u sv. Václava na Smíchově ve prospěch hluchoslepých

Autor: , vydáno 19/09/14 v 19:20

Hudební pouť od chorálu k jazzu u sv. Václava na Smíchově ve prospěch hluchoslepých

Na společnou hudební cestu od chorálu k jazzu se ve čtvrtek 25. září společně vydá chlapecký pěvecký sbor Bruncvík s vynikajícím jazzmanem, flétnistou a improvizátorem Jiřím Stivínem a varhanicí Jiřinou Dvořákovou Marešovou.

Stivínem a varhanicí Jiřinou Dvořákovou Marešovou. Výjimečná pouť proběhne na benefičním koncertě Ev’ry time I feel the Spirit v kostele sv. Václava na Smíchově v Praze 5. Organizátoři 23. ročníku Svatováclavských slavností se již potřetí rozhodli propojit festival duchovní hudby s charitativní myšlenkou a jeden z festivalových koncertů opět věnují na podporu hluchoslepých a sdružení LORM. Vstupné na koncert je dobrovolné.

Nad koncertem, který pořádá Společnost pro duchovní hudbu, o.s., převzala záštitu PhDr. Marie Ulrichová – Hakenová, zástupkyně starosty MČ Praha 5. Více informací o festivalu duchovní hudby na www.svatovaclavske.cz. Společnost LORM děkuje organizátorům za podporu hluchoslepých spoluobčanů!

Ev’ry time I feel the Spirit

čtvrtek 25. září od 19.30

kostel sv. Václava na Smíchově, nám. 14. října, Praha 5

Hudební cesta od chorálu k jazzu – benefiční koncert ve prospěch Společnosti pro hluchoslepé LORM

CHLAPECKÝ PĚVECKÝ SBOR BRUNCVÍK | LENKA PIŠTĚCKÁ – sbormistr | JIŘÍ STIVÍN – flétny, improvizace | JIŘINA DVOŘÁKOVÁ MAREŠOVÁ – varhany

 

Více zde: http://www.svatovaclavske.cz/products/evry_time/

Komentujte