Ukončení vydávání časopisu GONG od roku 2017

Autor: , vydáno 20/02/17 v 16:32

Ukončení vydávání časopisu GONG od roku 2017

Vážení a milí čtenáři. Vedení ASNEP oznamuje, že s koncem roku 2016 muselo na svém mimořádném jednání rozhodnout o ukončení vydávání časopisu GONG, a to po 44 letech jeho nepřetržitého vydávání.

Logo časopisu GONG

Důvod tohoto rozhodnutí vychází ze skutečnosti, že pro rok 2017 odmítli v našem časopise inzerovat nejen velké inzertní firmy, které finančně pomáhaly vydávat časopis, ale odpovědná komise Ministerstva zdravotnictví rozhodla nedat časopis GONG pro tento rok ani korunu ze svého dotačního programu.

Časopis GONG je tak nucen ukončit svou dlouhou, krásnou a úžasnou tradici v délce 44 roků, kdy byl nepřetržitě vydáván. Letos by oslavil krásné půlkulaté výročí svého vydávání, a to 45 let.

Všem autorům děkuji za skvělou a profesionální spolupráci. Všem inzerentům za podporu a věrnost. Všem čtenářům za podporu a zájem o časopis.

Vážení a milí čtenáři, věřím, že se nám podaří najít prostředky na vydávání časopisu v internetové verzi. Již nyní se na této možnosti pracuje. Pokud se vše podaří, jak si přejeme, potkáme se spolu.

Zaplacené předplatné pro letošní rok 2017 bude do konce března vráceno všem předplatitelům.

Děkuji všem za podporu a přeji jménem vedení ASNEP hodně zdraví.

Mgr. Petr Vysuček v. r., prezident ASNEP, z. s.
Mgr. Hana Marie Kunešová v. r. , šéfredaktorka          

V Praze dne 31. ledna 2017  

2 odpovědí na “Ukončení vydávání časopisu GONG od roku 2017”

  1. ota

    Bře 5th, 2017

    Dobry den….vubec nemel cekam casopis Gong od leden 2017 …..nebo koncim nebude casopis Gong…..a vratim predplateli ……?dekuji jsem neslysici…… Ota.Ryšavý

  2. věra čarná

    Bře 8th, 2017

    dobry den..ja zapomnela ja chci casopis Gong .PO OD Brezen ja uz zapomnela drive slozenka 280 kc dekzji vera.carna

Komentujte