Týden komunikace osob se sluchovým postižením (1. ročník)

Autor: , vydáno 02/09/12 v 21:53

Týden komunikace osob se sluchovým postižením (1. ročník)

Občanské sdružení ORBI PONTES organizuje od 22. do 30. září 2012 Týden komunikace osob se sluchovým postižením. V rámci celé ČR proběhnou kulturní a vzdělávací akce podporující a oslavující Mezinárodní den neslyšících. Jednotlivé organizace pracující s a pro neslyšící a sluchově postižené, připravují různorodé akce, které budou přístupné široké veřejnosti. Na programu jsou výstavy, divadelní a hudební […]

Občanské sdružení ORBI PONTES organizuje od 22. do 30. září 2012 Týden komunikace osob se sluchovým postižením. V rámci celé ČR proběhnou kulturní a vzdělávací akce podporující a oslavující Mezinárodní den neslyšících. Jednotlivé organizace pracující s a pro neslyšící a sluchově postižené, připravují různorodé akce, které budou přístupné široké veřejnosti. Na programu jsou výstavy, divadelní a hudební představení, volně přístupné přednášky na téma Svět neslyšících, otevřené kurzy znakového jazyka nebo speciálně pro neslyšící kurzy finanční gramotnosti aj. Všechny akce naleznete v podrobném celorepublikovém programu na www.orbipontes.cz.

Cílem projektu je zvýšit informovanost slyšících o neslyšícím světě, simultálnním přepisu, znakovém jazyce a kultuře. U neslyšících a sluchově postižených pak větší důvěře ke komunikaci se slyšícími a otevření se možnostem, které jsou slyšící společností nabízeny. Cílovou skupinou je každý občan naší společnosti, ať už je slyšící, neslyšící či sluchově postižený.

Chcete se přidat k našemu programu? Neváhejte a kontaktujte nás.

ORBI PONTES

Komentujte