TECHNICKÉ POKYNY PRO PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ

Autor: , vydáno 18/07/13 v 1:12

V současné době do redakce přichází velké množství příspěvků, za což velice děkujeme. Abychom uspokojili co nejvíce přispěvovatelů, je nutné dodržet následující technické pokyny:

1. pro formát A4 text = max. 3000 znaků (cca 400 slov)

– malé ilu foto k textu = o 5 řádků méně

– velké ilu foto k textu = o 8 řádků méně

 

2. pro formát A5 text = max. 1500 znaků (cca 200 slov)

– malé ilu foto k textu = o 5 řádků méně

 

3. písmo = Times New Roman, velikost písma = 12

 

Redakce si vyhrazuje právo krácení textu, nebudou-li dodrženy technické parametry.

Redakce všem děkuje za pochopení a součinnost.

4 odpovědí na “TECHNICKÉ POKYNY PRO PSANÍ PŘÍSPĚVKŮ”

 1. Kráťa

  Zář 2nd, 2013

  A nepsat tučně celé odstavce a nepoužívat tzv „pornokurzivu“ tu chybí. :-)
  lk

 2. Vlada

  Lis 23rd, 2014

  Dobrý den,četl jsem Váš článek o neslyšícím řidiči kamionu p.Skálovi a zajímalo by mi jak postupoval u lekaře že mu to dovolil.Potřeboval bych poradit. Já sám jezdím s nákladním autem 18 let a mám najeto 1.2mil.kilometru. Poruchu sluchu mám 60-70 procent na obě uši nosím sluchadla a nemám s ježdením komunikací a telefonem žádný problém..Změnili jsme závodního doktora, který je dost přísný a mám strach, že mi nedovolí dál jezdit.Kromě sluchu jsem zcela zdráv je mi 46 let.Předem děkuji za odpověd.

  • Stanislav S.

   Kvě 12th, 2017

   Zaplaťpánbu už tento problém je pro mě minulostí. Když jsem byl mladý a ztrátu sluchu jsem měl 37%, nechtěli mi povolit jezdit samotnému ve služebním automobilu. Takže jsem zbytečně dřel ve skladě a totálně jsem se zničil. Na stará kolena mně povolili řídit služební vůz v Praze, když jsem měl ztrátu 60%. Čili jednoduché řešení: poukaz na vyšetření od doktora nakopírovat na kvalitní kopírce. Obcházejte ušaře tak dlouho, dokud Vám některý nedá svolení. O tom totiž nerozhoduje praktik, ten si jenom vyžádá vyšetření u ušaře… Rozhodně nechoďte za píseckými doktory…

Komentujte