Soutěž od společnosti Transkript online

Autor: , vydáno 04/06/13 v 20:01

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že Vaše organizace, popř. přímo Vy máte spojitost s osobami se sluchovým postižením, dovolujeme si Vás jménem společnosti Transkript online s. r. o. pozvat na soutěž určenou především pro sluchově hendikepované. Budeme velice rádi, když všem těmto osobám ve Vašem okolí zprávu přepošlete. Umožníte jim tak dozvědět se o soutěži, jejíž hlavní výhrou je dorozumívací nástroj pro verbální komunikaci.

1. cenou je moderní zařízení tablet s ročním on-line simultánním přepisem poskytovaným naší firmou a ročními poplatkovými prázdninami na Era účtu.

Součástí této ceny je aplikace eScribe, která prostřednictvím onoho tabletu či jiného mobilního zařízení s operačním systémem Android zajistí svému majiteli online přepis mluvené řeči při jednání tváří v tvář (např. na úřadech, v nemocnicích apod.). Díky tomuto zařízení s připojením na internet a softwaru eScribe je možné prostým zmáčknutím tlačítka na tabletu zažádat o přepis téměř kdykoliv a naprosto kdekoliv po celé České republice.

2.– 5. cena: Era účet s ročními poplatkovými prázdninami a prvním vkladem 1000 Kč

6. – 10. cena: Era účet s ročními poplatkovými prázdninami a prvním vkladem 500 Kč

Soutěž trvá od 1. června do 31. července 2013 ve všech Era finančních centrech v ČR. Tvoří ji osm otázek a jeden tipovací dotaz. Zúčastnit se může každá fyzická osoba s trvalým pobytem na území ČR starší 18 let. Stačí pouze dorazit na pobočku, vyplnit správně soutěžní formulář a mít co nejbližší tipovací odhad.

Ještě důležitá informace na závěr:

Era Poštovní spořitelna a Transkript online navázaly spolupráci ve všech Era finančních centrech službou Era eScribe zajišťující doslovný přepis řeči zaměstnance banky již minulý rok. Stačí, aby zákazník o tento přepis požádal, pracovník pobočky se telefonicky spojí s přepisovatelem společnosti Transkript online a poté se již celý dialog promítá na monitoru počítače.

Lepší podmínky pro soutěž si tak osoba se sluchovým postižením ani nemůže přát. Vše, co bude potřebovat vědět, se naprosto bez potíží a zdarma dozví u klientského pracovníka pomocí přepisovatelské služby Era eScribe.

Neváhejte tedy a zúčastněte se soutěže. Těšíme se na Vás.

Bližší informace na:
https://www.erasvet.cz/o-nas/pomahame/stranky/novinky.aspx

Sledujte novinky i na našich internetových stránkách:
https://www.facebook.com/Transkriptonline

http://www.transkript.cz/

S pozdravem a přáním hezkého dne

Martin Čížek
Transkript online s. r. o.

Komentujte