POZASTAVENÍ VYDÁNÍ ČÍSLA 1/2017

Autor: , vydáno 17/01/17 v 19:07

POZASTAVENÍ VYDÁNÍ ČÍSLA 1/2017

Vážení a milí čtenáři!
Vedení ASNEP, z. s. koncem minulého roku na svém mimořádném jednání rozhodlo, že časopis GONG číslo 1/2017 vyjde až koncem letošního prvního čtvrtletí. :-(

Důvod tohoto rozhodnutí vychází ze skutečnosti, že pro rok 2017 odmítli v našem časopise inzerovat dvě velké inzertní firmy, které držely časopis v posledních dvou letech, jak se říká, doslova nad vodou.

Druhým důvodem je fakt, že výše dotace od MZ, bez které bychom časopis nevydávali již 20 let, bude známa až v polovině února. Dotace je podmíněna vydáním všech 4 čísel v roce.

Pokud bychom nepokryli náklady na tisk, zpracování obsahové i grafické a distribuci k vám, čtenářům, museli bychom celou výši dotace vrátit.

Pevně věřím, že ministerstvo zdravotnictví přizná našemu vydavateli ASNEP, z. s. dostatek prostředků a časopis GONG bude dále vydáván. Naváže tak na svou dlouhou, krásnou a úžasnou tradici, kterou nám zanechali naši předchůdci. Letos vstoupíme do 45 roku nepřetržitého vydávání časopisu.

Všem autorům děkuji za skvělou a profesionální spolupráci.

Ujišťuji vás všechny, že člověku – mně osobně, která v médiích pracuji celý svůj profesní život, která svou práci miluje a která díky vám a vašim autorským příspěvkům může hned do týdne po vyjití čísla vydat ihned další číslo, se píší tyto řádky velmi těžce.

Nutno poděkovat i panu art directorovi (grafik), který nám zdarma dodával nejnovější grafický design. Časopis tak získal nejmodernější současnou live stylovou úroveň, nejvyšší profesionální zpracování a konkuroval všem celorepublikovým tištěným časopisům.

Pevně věřím, že se spolu neloučíme. Některé texty určené do čísla 1/2017 zcela určitě využijeme při případném tisku.

Přeji všem hodně zdraví a pohodu v letošním roce.
Hana Kunešová, šéfredaktorka

Jedna odpověď na “POZASTAVENÍ VYDÁNÍ ČÍSLA 1/2017”

  1. Martin čacký

    Úno 17th, 2017

    ahoj! mam zmena adresa nove dam čacký martin, Burianova 918, Velké Přílepy 25264

Komentujte