O časopisu Gong v barevném provedení

Autor: , vydáno 01/07/13 v 16:58

O časopisu Gong v barevném provedení

Milí přátelé,

jak jste si určitě všimli, časopis GONG bude od čísla 3/2013 vycházet celobarevně! Je to historicky úplně poprvé a od naší redakce je to pro časopis opožděný dárek k jeho loňským 40. narozeninám.

YouTube Preview Image

Po dlouhém jednání s tiskárnami a zvažování několika nabídek, jsme moc rádi, že se nám podařilo vyjednat barevný tisk za stejnou cenu, jakoby vycházel černobíle. Tedy nebude nás to stát žádné finanční prostředky navíc a to je skvělé. Jsme totiž stále nuceni velmi šetřit, protože státní dotace činí zhruba 53% našich příjmů.

Věříme, že tuto změnu uvítáte s nadšením. Protože časopis GONG i vy, jeho věrní čtenáři, si to zasloužíte! Dobře víme, jak je časopis GONG důležitý pro osoby se sluchovým postižením a proto se postupně budeme snažit o další vylepšení. Nyní, k nové barvě, bude také nový design časopisu. Naší snahou je, aby všechny články, které si v časopise přečtete, byly příjemné i pro vaše oči a zároveň také přehledně uspořádané, jemně barevně vyvážené, ale i obsahově hodnotné.

Již teď pracujeme na tom, aby časopis GONG byl obsahově vyvážený a každý čtenář si v něm pro sebe mohl najít zajímavé a důležité informace. Děkujeme vám, že nás nyní doslova zaplavujete svými příspěvky. Moc si toho vážníme. Je to úžasné, že se takovou měrou chcete na tvorbě časopisu GONG podílet a to bez nároku na honorář. Bohužel, jsme zatím stále jen čtvrtletníkem a tak počet stran 64 nám vlastně vůbec nestačí. Proto jsme v některých případech nuceni vaše články redakčně krátit. Ale věříme, že se časem staneme opět minimálně dvojčíslem. Slibujeme, že na tom budeme usilovně pracovat a shánět potřebné finanční prostředky. Ostatně, k tomu nám můžete pomoci i vy. Tím, že si nás předplatíte i další rok. Roční předplatné stojí pouze 288 Kč.

Děkujeme, že nám zůstáváte věrni.

redakce časopisu GONG

Komentujte