Diskuzní fórum


 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha

(155)
<
(5) Baldrychová
27. 05. 2012 19:25
email

Dobrý den,
prodám levně sluchátka widex.V případě zájmu napište na e-mail : l.baldrychova@seznam.cz.Pošlu podrobné informace,fotografie apod.

(4) Lucie Křesťanová
23. 04. 2012 09:05
email

K dotazu na sulpirol

Sulpirol je skutečně lékem, který má řadu vedlejších účinků. Je však pravda, že jsme na našich stránkách zaznamenali ohlas pacientky, která díky sulpirolu zaznamenala výrazné zlepšení tinnitu.
Tento ohlas byste měla najít ve starších diskuzních příspěvcích (projeďte si ten dlouhý sloupecaž dolů) a je tam rovněž i vyjádření lékaře k vedlejším účinkům tohoto léku.

Lucie Křesťanová
klub šelestářů

(3) Lucie Křesťanová, Klub šelestářů
11. 04. 2012 09:35

Pozvánka na setkání šelestářů 12. dubna

srdečně vás zveme na další setkání šelestářů, které se koná ve čtvrtek 12. 4. v posluchárně ORL ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze 2, ulice U nemocnice 2. Začátek je v 16 hodin.
Účast na setkání je zdarma a nemusíte se předem registrovat. Přijďte si popovídat. Zjistíte, že se s tinnitem nepotýkáte sami a získáte cenné zkušenosti, nové kontakty a možná i nové přátele.

Tentokrát mezi sebou přivítáme psycholožku Mgr. Věru Doušovou. Paní Doušová působí mimo jiné v psychologické poradně pro sluchově postižené v Praze 5-Stodůlkách a na její přednášku bude případně možné navázat osobními návštěvami v poradně.

Paní Doušová nás seznámí se základními relexačními technikami, doporučí a předvede nám několik základních cviků a poradí nám, jak se vyrovnávat s problémovými situacemi (náhlý vznik tinnitu, prudká změna intenzity tinnitu, nespavost nebo dlouhodobá únava z tinnitu apod.)


Těšíme se na vás.

Lucie Křesťanová a Zdeněk Kašpar, klub šelestářů
(2) Kašpar
11. 04. 2012 08:33
email

Dobrý den,postrádám zde rubriku śeznámen
Děkuji.

(1) Redakce GONG
10. 04. 2012 14:00
email

Milí čtenáři,
rádi bychom zjednodušili celou diskuzi. Proto jsme jí změnili na jeden formulář, kam můžete psát dotazy, postřehy či diskutovat o tinnitu. Odpovědi budou jednoduše pod sebou.
Přejeme příjemnou diskuzi,
redakce časopisu GONG

<