Diskuzní fórum


 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha

(143)
<
(3) Lucie Křesťanová, Klub šelestářů
11. 04. 2012 09:35

Pozvánka na setkání šelestářů 12. dubna

srdečně vás zveme na další setkání šelestářů, které se koná ve čtvrtek 12. 4. v posluchárně ORL ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze 2, ulice U nemocnice 2. Začátek je v 16 hodin.
Účast na setkání je zdarma a nemusíte se předem registrovat. Přijďte si popovídat. Zjistíte, že se s tinnitem nepotýkáte sami a získáte cenné zkušenosti, nové kontakty a možná i nové přátele.

Tentokrát mezi sebou přivítáme psycholožku Mgr. Věru Doušovou. Paní Doušová působí mimo jiné v psychologické poradně pro sluchově postižené v Praze 5-Stodůlkách a na její přednášku bude případně možné navázat osobními návštěvami v poradně.

Paní Doušová nás seznámí se základními relexačními technikami, doporučí a předvede nám několik základních cviků a poradí nám, jak se vyrovnávat s problémovými situacemi (náhlý vznik tinnitu, prudká změna intenzity tinnitu, nespavost nebo dlouhodobá únava z tinnitu apod.)


Těšíme se na vás.

Lucie Křesťanová a Zdeněk Kašpar, klub šelestářů
(2) Kašpar
11. 04. 2012 08:33
email

Dobrý den,postrádám zde rubriku śeznámen
Děkuji.

(1) Redakce GONG
10. 04. 2012 14:00
email

Milí čtenáři,
rádi bychom zjednodušili celou diskuzi. Proto jsme jí změnili na jeden formulář, kam můžete psát dotazy, postřehy či diskutovat o tinnitu. Odpovědi budou jednoduše pod sebou.
Přejeme příjemnou diskuzi,
redakce časopisu GONG

<