Agentura pro neslyšící mění svoji právní formu

Autor: , vydáno 03/02/14 v 14:05

Agentura pro neslyšící – APPN, která je poskytovatelem mnoha sociálních služeb určených osobám se sluchovým postižením, mění od 5. února 2014 svoji právní formu a stává se obecně prospěšnou společností. Z důvodu červnových povodní zatím stále využíváme kanceláře Praze 8 na adrese Burešova 12, kde poskytujeme naše ambulantní sociální služby. Obecně prospěšná společnost APPN nabízí […]

Agentura pro neslyšící – APPN, která je poskytovatelem mnoha sociálních služeb určených osobám se sluchovým postižením, mění od 5. února 2014 svoji právní formu a stává se obecně prospěšnou společností. Z důvodu červnových povodní zatím stále využíváme kanceláře Praze 8 na adrese Burešova 12, kde poskytujeme naše ambulantní sociální služby.

Obecně prospěšná společnost APPN nabízí osobám se sluchovým postižením pomoc při jejich uplatnění na otevřeném trhu práce, zvyšuje dostupnost a kvalitu sociálních služeb a poskytuje neslyšícím podporu při řešení jejich osobních záležitostí. Pomáhá překonávat jazykové a kulturní bariéry a odstraňovat předsudky o komunitě neslyšících. Je největším poskytovatelem tlumočnických služeb v České republice, její unikátní službou je tzv. online tlumočnická služba nonstop, díky níž mohou i neslyšící lidé běžně telefonovat. Pomocí této služby odtlumočíme ročně přes 25 000 hovorů.

APPN je organizace s celorepublikovou působností. Kromě Prahy má svoje pobočky v současné době v Hradci Králové, Plzni, Českých Budějovicích, na Kladně a v Liberci.

APPN, o. p. s.

Komentujte